ECW-H20162RHV
Přehled produktu
Part Number: ECW-H20162RHV
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 1600PF 3% 2KVDC RADIAL
Datasheety: ECW-H20162RHV.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
400 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECW-H20162RHV
Part Number ECW-H20162RHV Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 1600PF 3% 2KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 177544 pcs Datový list ECW-H20162RHV.pdf
Napìtí - DC 2000V (2kV) Napìtí - AC -
Tolerance ±3% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Série ECW-H(V)
hodnocení - Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial Ostatní jména ECWH20162RHV
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.768" (19.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 1600pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 1600pF