ECW-HA3C202J4
Přehled produktu
Part Number: ECW-HA3C202J4
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 2000PF 5% 1.6KVDC RAD
Datasheety: ECW-HA3C202J4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace ECW-HA3C202J4
Part Number ECW-HA3C202J4 Výrobce Panasonic
Popis CAP FILM 2000PF 5% 1.6KVDC RAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 395953 pcs Datový list ECW-HA3C202J4.pdf
Napìtí - DC 1600V (1.6kV) Napìtí - AC -
Tolerance ±5% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.701" L x 0.260" W (17.80mm x 6.60mm) Série ECW-H(A)
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména ECWHA3C202J4
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.563" (14.30mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 2000pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 2000pF