EEU-EB1HR47SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1HR47SB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEU-EB1HR47SB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: EEU-EB1HR47SB.pdf
  • Zpráva
Specifikace EEU-EB1HR47SB
Part Number EEU-EB1HR47SB Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 7075 pcs Datový list EEU-EB1HR47SB.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série EB Ripple Current @ Low Frequency 4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.6mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména EEUEB1HR47SB
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 0.47µF