EEU-EB1V330
PanasonicPanasonic
EEU-EB1V330 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEU-EB1V330
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: EEU-EB1V330.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEU-EB1V330
Part Number EEU-EB1V330 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 263186 pcs Datový list EEU-EB1V330.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série EB Ripple Current @ Low Frequency 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 85.8mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména EEUEB1V330
P13129
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 33µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
EEU-EB1JR47SH
EEU-EB1JR47SH
Výrobci: Panasonic
Popis: CAP ALUM 0.47UF 20% 63V RADIAL
Na skladě: 2866 pcs
Stažení: EEU-EB1JR47SH.pdf
RFQ
EEU-EB1V102B
EEU-EB1V102B
Výrobci: Panasonic
Popis: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Na skladě: 239349 pcs
Stažení: EEU-EB1V102B.pdf
RFQ
EEU-EB1V330SH
EEU-EB1V330SH
Popis: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL