EEU-FC0J122LB
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J122LB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EEU-FC0J122LB
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: EEU-FC0J122LB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EEU-FC0J122LB
Part Number EEU-FC0J122LB Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 551264 pcs Datový list EEU-FC0J122LB.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série FC Ripple Current @ Low Frequency 604mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 995mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména EEUFC0J122LB
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 65 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1200µF Aplikace Automotive