ELF-21V012A
PanasonicPanasonic
ELF-21V012A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ELF-21V012A
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
Datasheety: ELF-21V012A.pdf
  • Zpráva
Specifikace ELF-21V012A
Part Number ELF-21V012A Výrobce Panasonic
Popis COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6186 pcs Datový list ELF-21V012A.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC -
Velikost / Rozměry 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm) Série V
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Vertical, 4 PC Pin Ostatní jména ELF21V012A
PLK1106
Provozní teplota - Počet řádků 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 1.398" (35.50mm)
Typ filtru - Funkce -
Detailní popis 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 331 mOhm (Typ) DC odpor (DCR) (Max) 331 mOhm (Typ)
Karta Tloušťka (mm) 1.2A schválení -