ELL-4GG220M
PanasonicPanasonic
ELL-4GG220M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ELL-4GG220M
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu FIXED IND 22UH 500MA 640 MOHM
Datasheety: ELL-4GG220M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ELL-4GG220M
Part Number ELL-4GG220M Výrobce Panasonic
Popis FIXED IND 22UH 500MA 640 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 366076 pcs Datový list ELL-4GG220M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
stínění Shielded Série G
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména ELL4GG220M
PCD2209TR
Provozní teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 22µH
Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 640 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 640 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 500mA Proud - Saturace 600mA