ERA-2ARB2001X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ERA-2ARB2001X
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RES SMD 2K OHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheety: 1.ERA-2ARB2001X.pdf2.ERA-2ARB2001X.pdf3.ERA-2ARB2001X.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ERA-2ARB2001X
Part Number ERA-2ARB2001X Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 2K OHM 0.1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 323763 pcs Datový list 1.ERA-2ARB2001X.pdf2.ERA-2ARB2001X.pdf3.ERA-2ARB2001X.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série ERA-2A Režim panel 2 kOhms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména ERA2ARB2001X
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 2 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film