ERJ-1TNF3003U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1TNF3003U Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ERJ-1TNF3003U
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512
Datasheety: 1.ERJ-1TNF3003U.pdf2.ERJ-1TNF3003U.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ERJ-1TNF3003U
Part Number ERJ-1TNF3003U Výrobce Panasonic Electronic Components
Popis RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 892020 pcs Datový list 1.ERJ-1TNF3003U.pdf2.ERJ-1TNF3003U.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 1W
Napětí - Rozdělení 2512 Tloušťka (Max) ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Série ERJ
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2512 (6432 Metric)
Ostatní jména ERJ1TNF3003U
PT300KAFTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce ERJ-1TNF3003U
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Automotive AEC-Q200
FIFO je 2 Rozšířený popis 300k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±1% Popis RES SMD 300K OHM 1% 1W 2512