ERJ-S02F1102X
PanasonicPanasonic
ERJ-S02F1102X Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ERJ-S02F1102X
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0402
Datasheety: ERJ-S02F1102X.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ERJ-S02F1102X
Part Number ERJ-S02F1102X Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 11K OHM 1% 1/10W 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2109632 pcs Datový list ERJ-S02F1102X.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série ERJ Režim panel 11 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména ERJS02F1102X
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm) Funkce Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 11 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film