ERO-S2PHF4R99
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ERO-S2PHF4R99
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu RES 4.99 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: ERO-S2PHF4R99.pdf
  • Zpráva
Specifikace ERO-S2PHF4R99
Part Number ERO-S2PHF4R99 Výrobce Panasonic
Popis RES 4.99 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4502 pcs Datový list ERO-S2PHF4R99.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Série ERO Režim panel 4.99 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména EROS2PHF4R99
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 4.99 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film