EYG-A121805DM
PanasonicPanasonic
EYG-A121805DM Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EYG-A121805DM
Výrobce / značka: Panasonic
Popis produktu THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Datasheety: 1.EYG-A121805DM.pdf2.EYG-A121805DM.pdf3.EYG-A121805DM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace EYG-A121805DM
Part Number EYG-A121805DM Výrobce Panasonic
Popis THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2457 pcs Datový list 1.EYG-A121805DM.pdf2.EYG-A121805DM.pdf3.EYG-A121805DM.pdf
Používání In-Plane Heat Transfer Typ Graphite-Pad, Sheet
Tloušťka 0.0020" (0.051mm) tepelný odpor -
Tepelná vodivost 1300 W/m-K Tvar Rectangular
Série PGS Obrys 180.00mm x 115.00mm
Ostatní jména EYGA121805DM
P19024
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Graphite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Barva Gray