R-78E3.3-0.5
RECOM PowerRECOM Power
R-78E3.3-0.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: R-78E3.3-0.5
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: R-78E3.3-0.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Zpráva
Specifikace R-78E3.3-0.5
Part Number R-78E3.3-0.5 Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 37830 pcs Datový list R-78E3.3-0.5.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - vstup (Min) 6V
Napětí - vstup (Max) 28V Typ Linear Regulator Replacement
Velikost / Rozměry 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm) Série INNOLINE R-78E
Příkon (W) 2W Obal Tube
Paket / krabice 3-SIP Module Ostatní jména 80000183
R78E3.30.5
R78E3305
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce SCP
Účinnost 88% Detailní popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 6V - 28V Input
Proud - výstup (Max) 500mA Ovládací prvky -