REM10-4812SW/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-4812SW/A/CTRL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REM10-4812SW/A/CTRL
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 10W
Datasheety: 1.REM10-4812SW/A/CTRL.pdf2.REM10-4812SW/A/CTRL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
7 pcs
  • Zpráva
Specifikace REM10-4812SW/A/CTRL
Part Number REM10-4812SW/A/CTRL Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 10W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1302 pcs Datový list 1.REM10-4812SW/A/CTRL.pdf2.REM10-4812SW/A/CTRL.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 5.0kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série MEDLINE REM10 Příkon (W) 10W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 6 Leads
Ostatní jména 51000400 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Účinnost 89%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 830mA