RP12-4815SA
RECOM PowerRECOM Power
RP12-4815SA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RP12-4815SA
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 12W
Datasheety: RP12-4815SA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
7 pcs
  • Zpráva
Specifikace RP12-4815SA
Part Number RP12-4815SA Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 12W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2482 pcs Datový list RP12-4815SA.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.6kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série POWERLINE RP12-A Příkon (W) 12W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatní jména 30000905
RP124815SA
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Účinnost 87%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 800mA 36V - 75V Input Proud - výstup (Max) 800mA
Ovládací prvky Enable, Active High Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RP12-4815DAW/SMD
RP12-4815DAW/SMD
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-15V 12W
Na skladě: 1531 pcs
Stažení: RP12-4815DAW/SMD.pdf
RFQ
RP12-4812SAW/SMD
RP12-4812SAW/SMD
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 12W
Na skladě: 2039 pcs
Stažení: RP12-4812SAW/SMD.pdf
RFQ
RP12-4815SAW/SMD
RP12-4815SAW/SMD
Popis: DC DC CONVERTER 15V 12W
Stažení: RP12-4815SAW/SMD.pdf
RP12-4815SAW
RP12-4815SAW
Popis: DC DC CONVERTER 15V 12W