RP20-2415SFR
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415SFR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RP20-2415SFR
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 20W
Datasheety: RP20-2415SFR.pdf
  • Zpráva
Specifikace RP20-2415SFR
Part Number RP20-2415SFR Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 20W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 5466 pcs Datový list RP20-2415SFR.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.6kV
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Série POWERLINE RP20-FR Příkon (W) 20W
Obal Tube Paket / krabice 6-DIP Module
Ostatní jména 30003750 Provozní teplota -40°C ~ 79°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce OCP, OVP, SCP, UVLO Účinnost 88%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 36V Input Proud - výstup (Max) 1.33A
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RP20-2415SAW/P
RP20-2415SAW/P
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na skladě: 1138 pcs
Stažení: RP20-2415SAW/P.pdf
RFQ
RP20-2415SF
RP20-2415SF
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na skladě: 1878 pcs
Stažení: RP20-2415SF.pdf
RFQ
RP20-2415SF/N
RP20-2415SF/N
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stažení: RP20-2415SF/N.pdf
RP20-2415SFR/P-HC
RP20-2415SFR/P-HC
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stažení: RP20-2415SFR/P-HC.pdf
RP20-2415SFR/XC
RP20-2415SFR/XC
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stažení: RP20-2415SFR/XC.pdf
RP20-2415SFR/N-HC
RP20-2415SFR/N-HC
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Stažení: RP20-2415SFR/N-HC.pdf
RP20-2415SFR-HC
RP20-2415SFR-HC
Popis: DC DC CONVERTER 15V 20W