RP40-2415DG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2415DG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RP40-2415DG
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Datasheety: RP40-2415DG.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 974 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
4 pcs
  • Zpráva
Specifikace RP40-2415DG
Part Number RP40-2415DG Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-15V 40W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 974 pcs Datový list RP40-2415DG.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -15V
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 1.6kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Série POWERLINE RP40-G Příkon (W) 40W
Obal Tube Paket / krabice 9-DIP Module
Ostatní jména 30000838
RP402415DG
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Účinnost 87%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.4A, 1.4A 18V - 36V Input Proud - výstup (Max) 1.4A, 1.4A
Ovládací prvky Enable, Active High Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RP40-2415DG-HC
RP40-2415DG-HC
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Na skladě: 1196 pcs
Stažení: RP40-2415DG-HC.pdf
RFQ
RP40-2415DGW
RP40-2415DGW
Výrobci: RECOM Power
Na skladě: 971 pcs
Stažení: RP40-2415DGW.pdf
RFQ
RP40-2412SGW/N-HC
RP40-2412SGW/N-HC
Popis: DC DC CONVERTER 12V 40W
Na skladě: 843 pcs
Stažení: RP40-2412SGW/N-HC.pdf
RP40-2415DFR/P
RP40-2415DFR/P
Na skladě: 774 pcs
Stažení: RP40-2415DFR/P.pdf
RP40-2415DGW-HC
RP40-2415DGW-HC
Na skladě: 937 pcs
Stažení: RP40-2415DGW-HC.pdf
RP40-2415DGW/N-HC
RP40-2415DGW/N-HC