RP40-4824DFR/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4824DFR/P-HC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RP40-4824DFR/P-HC
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-24V 40W
Datasheety: RP40-4824DFR/P-HC.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 712 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace RP40-4824DFR/P-HC
Part Number RP40-4824DFR/P-HC Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER +/-24V 40W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 712 pcs Datový list RP40-4824DFR/P-HC.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -24V Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 1.6kV Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 75V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package 6-DIP Module Velikost / Rozměry 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Série POWERLINE RP40-FR Příkon (W) 40W
Obal Tube Paket / krabice 6-DIP Module
Ostatní jména 30004202 Provozní teplota -40°C ~ 105°C (With Derating)
Počet výstupů 2 Typ montáže Through Hole
Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Účinnost 91%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 833mA, 833mA 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 833mA, 833mA