RPM40-243.3SG
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-243.3SG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RPM40-243.3SG
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC/DC CONVERTER 40W
Datasheety: RPM40-243.3SG.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 809 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace RPM40-243.3SG
Part Number RPM40-243.3SG Výrobce RECOM Power
Popis DC/DC CONVERTER 40W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 809 pcs Datový list RPM40-243.3SG.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 -
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Velikost / Rozměry 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Série POWERLINE Power Modules Příkon (W) 40W
Obal Bulk Ostatní jména 30900233
RPM40243.3SG
Provozní teplota - Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Účinnost -
Proud - výstup (Max) - schválení -
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RPM40-480515TG
RPM40-480515TG
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Na skladě: 771 pcs
Stažení: RPM40-480515TG.pdf
RFQ
RPM40-243.3SGW/N
RPM40-243.3SGW/N
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC/DC CONVERTER 40W
Na skladě: 673 pcs
Stažení: RPM40-243.3SGW/N.pdf
RFQ
Popis: DC/DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Na skladě: 744 pcs
Stažení: RPM40-480512TG.pdf
RPM40-2415DG
RPM40-2415DG
Popis: DC/DC CONVERTER +/-15V 40W
Na skladě: 733 pcs
Stažení: RPM40-2415DG.pdf
RPM40-243.3SGW
RPM40-243.3SGW
Popis: DC/DC CONVERTER 40W