RV-0515S/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-0515S/R6.4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RV-0515S/R6.4
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 2W
Datasheety: RV-0515S/R6.4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15 pcs
  • Zpráva
Specifikace RV-0515S/R6.4
Part Number RV-0515S/R6.4 Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 15V 2W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4940 pcs Datový list RV-0515S/R6.4.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 15V Napětí - Izolace 6.4kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Série ECONOLINE RV/R Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 14 Leads
Ostatní jména 19900041
RV0515S/R6.4
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce - Účinnost 88%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 132mA 4.5V - 5.5V Input Proud - výstup (Max) 132mA