RV-153.3S/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
RV-153.3S/P/R8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RV-153.3S/P/R8
Výrobce / značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: RV-153.3S/P/R8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
15 pcs
  • Zpráva
Specifikace RV-153.3S/P/R8
Part Number RV-153.3S/P/R8 Výrobce RECOM Power
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3851 pcs Datový list RV-153.3S/P/R8.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - Izolace 8kV
Napětí - vstup (Min) 13.5V Napětí - vstup (Max) 16.5V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Série ECONOLINE RV/R Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 14 Leads
Ostatní jména 19900172
RV153.3S/P/R8
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce SCP Účinnost 70 ~ 78%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 13.5V - 16.5V Input Proud - výstup (Max) 600mA
Aplikace ITE (Commercial), Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
RV-153.3D/P/R8
RV-153.3D/P/R8
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Na skladě: 2911 pcs
Stažení: RV-153.3D/P/R8.pdf
RFQ
RV-153.3S/P
RV-153.3S/P
Výrobci: RECOM Power
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Na skladě: 5192 pcs
Stažení: RV-153.3S/P.pdf
RFQ
RV-16V101MG68U-R
RV-16V101MG68U-R
Výrobci: Elna America
Popis: CAP 100UF 16V SMD
Stažení: RV-16V101MG68U-R.pdf
RV-153.3S/R6.4
RV-153.3S/R6.4
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Stažení: RV-153.3S/R6.4.pdf
RV-1865
RV-1865
Výrobci: Advanced Sensors / Amphenol
Popis: TURBIDITY SENSOR HOUSING
Stažení:
Popis: TURBIDITY SENSOR TERMINAL
Stažení: RV-1866.pdf
RV-153.3S/R8
RV-153.3S/R8
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Stažení: RV-153.3S/R8.pdf
RV-153.3D/R8
RV-153.3D/R8
Stažení: RV-153.3D/R8.pdf
RV-153.3S
RV-153.3S
Popis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W