10ZLS1000MEFC8X16
RubyconRubycon
10ZLS1000MEFC8X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10ZLS1000MEFC8X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10ZLS1000MEFC8X16.pdf2.10ZLS1000MEFC8X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10ZLS1000MEFC8X16
Part Number 10ZLS1000MEFC8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 173046 pcs Datový list 1.10ZLS1000MEFC8X16.pdf2.10ZLS1000MEFC8X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLS Ripple Current @ Low Frequency 726mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.21A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2560
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 48 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose