35ST106MD35750
RubyconRubycon
35ST106MD35750 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ST106MD35750
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ST106MD35750
Part Number 35ST106MD35750 Výrobce Rubycon
Popis CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 9298 pcs Datový list
Napìtí - DC 35V Napìtí - AC -
Tolerance ±20% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série PMLCAP®, ST
hodnocení - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Ostatní jména 1189-1814-1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 5 (48 Hours) Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.102" (2.60mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Acrylic, Metallized
Detailní popis 10µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapacitní 10µF