35ZL56MEFCT78X7
RubyconRubycon
35ZL56MEFCT78X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 35ZL56MEFCT78X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: 1.35ZL56MEFCT78X7.pdf2.35ZL56MEFCT78X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 35ZL56MEFCT78X7
Part Number 35ZL56MEFCT78X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1138119 pcs Datový list 1.35ZL56MEFCT78X7.pdf2.35ZL56MEFCT78X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 152mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 380mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 160 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 56µF