50MH72.2MEFCTZ4X7
RubyconRubycon
50MH72.2MEFCTZ4X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50MH72.2MEFCTZ4X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50MH72.2MEFCTZ4X7.pdf2.50MH72.2MEFCTZ4X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50MH72.2MEFCTZ4X7
Part Number 50MH72.2MEFCTZ4X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2228835 pcs Datový list 1.50MH72.2MEFCTZ4X7.pdf2.50MH72.2MEFCTZ4X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série MH7 Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.059" (1.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 2.2µF