6.3MH522MEFCT54X5
RubyconRubycon
6.3MH522MEFCT54X5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3MH522MEFCT54X5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3MH522MEFCT54X5.pdf2.6.3MH522MEFCT54X5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3MH522MEFCT54X5
Part Number 6.3MH522MEFCT54X5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1808344 pcs Datový list 1.6.3MH522MEFCT54X5.pdf2.6.3MH522MEFCT54X5.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série MH5 Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 34.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.059" (1.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose