63MU332MZ12012
RubyconRubycon
63MU332MZ12012 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63MU332MZ12012
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 3300PF 20% 63VDC 0805
Datasheety: 63MU332MZ12012.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63MU332MZ12012
Part Number 63MU332MZ12012 Výrobce Rubycon
Popis CAP FILM 3300PF 20% 63VDC 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 61470 pcs Datový list 63MU332MZ12012.pdf
Napìtí - DC 63V Napìtí - AC -
Tolerance ±20% Ukončení Solder Pads
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série PMLCAP®, MU
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Acrylic, Metallized Detailní popis 3300pF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
kapacitní 3300pF Aplikace DC Link, DC Filtering