SD233N36S50PSC
Vishay Semiconductor Diodes Division
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SD233N36S50PSC
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE GEN PURP 3.6KV 235A B8
Datasheety: SD233N36S50PSC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace SD233N36S50PSC
Part Number SD233N36S50PSC Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE GEN PURP 3.6KV 235A B8 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 3331 pcs Datový list SD233N36S50PSC.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Standard Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 235A
Napětí - Rozdělení B-8 Série -
Stav RoHS Bulk Reverse Time Recovery (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace B-8
Ostatní jména *SD233N36S50PSC Provozní teplota - spojení 5µs
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce SD233N36S50PSC Rozšířený popis Diode Standard 3600V (3.6kV) 235A Chassis, Stud Mount B-8
Konfigurace dioda 50mA @ 3600V Popis DIODE GEN PURP 3.6KV 235A B8
Proud - zpìtný únikový @ Vr 3.2V @ 1000A Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 3600V (3.6kV)
Kapacitní @ Vr, F -40°C ~ 125°C