IME08-2N5POZW2S
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IME08-2N5POZW2S
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace IME08-2N5POZW2S
Part Number IME08-2N5POZW2S Výrobce N/A
Popis SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 1521 pcs Datový list
Napětí - Supply 10 V ~ 30 V styl koncovky Cable
stínění Shielded Série -
Typ senzoru Inductive snímací vzdálenost 0.098" (2.5mm)
Frekvenční odezva 4kHz Paket / krabice Cylinder, Threaded - M8
Typ výstupu PNP-NC, 3-Wire Ostatní jména 1040860
Provozní teplota -25°C ~ 75°C (TA) Materiál - Těleso Plastic
Ochrana proti vniknutí IP67 Indikátor LED
Detailní popis Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8