MPS-128TSNQ0
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPS-128TSNQ0
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN
Datasheety:
Stav zásob 231 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPS-128TSNQ0
Part Number MPS-128TSNQ0 Výrobce N/A
Popis SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 231 pcs Datový list
Napětí - Supply 15 V ~ 30 V styl koncovky Cable with Connector
Technika LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Dodavatel zařízení Package -
Série - Úhel natočení - elektrický, mechanický -
Resistance Tolerance - Obal Bulk
Paket / krabice Module Výstupní signál -
Výstup - Ostatní jména 1066719
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Chassis Mount
Linearita - lineární rozsah 0 ~ 128.00mm (5.04")