SMBG33A-E3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG33A-E3/5B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMBG33A-E3/5B
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
Datasheety: SMBG33A-E3/5B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3200 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMBG33A-E3/5B
Part Number SMBG33A-E3/5B Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 511290 pcs Datový list SMBG33A-E3/5B.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 1 Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 36.7V
Napětí - porucha (Min) 33V Napětí - Rozdělení DO-215AA (SMBG)
Typ Zener Série TransZorb®
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ochrana napájecího vedení 600W Napájení - špičkový impuls 11.3A
Polarizace DO-215AA, SMB Gull Wing Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce SMBG33A-E3/5B Popis TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 53.3V Kapacitní @ Frekvence -