ALTAIR04-900
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALTAIR04-900
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC OFFLINE SWITCH PWM 16SOIC
Datasheety: ALTAIR04-900.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALTAIR04-900
Part Number ALTAIR04-900 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC OFFLINE SWITCH PWM 16SOIC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 75511 pcs Datový list ALTAIR04-900.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 11.5 V ~ 23 V Napětí - spuštění 13V
Napětí - Rozdělení 900V topologie Flyback
Dodavatel zařízení Package 16-SO Série -
Obal Tube Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
výstup Izolace Isolated Ostatní jména 497-16143-5
ALTAIR04-900-ND
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vnitřní Switch (y) Yes Frekvence - Přepínání Up to 166kHz
Ochrana proti poruchám Current Limiting, Short Circuit Duty Cycle -
Detailní popis Converter Offline Flyback Topology Up to 166kHz 16-SO Ovládací prvky -