BYT12P-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT12P-1000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BYT12P-1000
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Datasheety: BYT12P-1000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BYT12P-1000
Part Number BYT12P-1000 Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 37827 pcs Datový list BYT12P-1000.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.9V @ 12A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Dodavatel zařízení Package TO-220AC Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 155ns
Obal Tube Paket / krabice TO-220-2
Provozní teplota - spojení -40°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Diode Type Standard Detailní popis Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO-220AC
Proud - zpìtný únikový @ Vr 50µA @ 1000V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 12A