LD29080DT33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29080DT33R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LD29080DT33R
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Datasheety: LD29080DT33R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LD29080DT33R
Part Number LD29080DT33R Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 66964 pcs Datový list LD29080DT33R.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.7V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 13V
Dodavatel zařízení Package DPAK Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 67dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-4243-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DPAK Proud - Supply (Max) 35mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 180µA Current - Výstup 800mA