LD39030SJ25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39030SJ25R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LD39030SJ25R
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 300MA 4FLIPCHIP
Datasheety: LD39030SJ25R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LD39030SJ25R
Part Number LD39030SJ25R Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LIN 2.5V 300MA 4FLIPCHIP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 382795 pcs Datový list LD39030SJ25R.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.3V @ 300mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-FlipChip (0.79x0.79) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Soft Start Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-UFBGA, FCBGA PSRR 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-15928-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 4-FlipChip (0.79x0.79) Proud - Supply (Max) 85µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 50µA Current - Výstup 300mA