LDK120PU12R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120PU12R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LDK120PU12R
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.2V 200MA 6DFN
Datasheety: LDK120PU12R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LDK120PU12R
Part Number LDK120PU12R Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 1.2V 200MA 6DFN Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 337111 pcs Datový list LDK120PU12R.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.3V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.2V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 6-DFN (1.2x1.3) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-XFDFN PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-14680-2
LDK120PU12R-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 200mA 6-DFN (1.2x1.3) Proud - Supply (Max) 100µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 60µA Current - Výstup 200mA