STD12NF06L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD12NF06L-1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STD12NF06L-1
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 60V 12A IPAK
Datasheety: STD12NF06L-1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Zpráva
Specifikace STD12NF06L-1
Part Number STD12NF06L-1 Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET N-CH 60V 12A IPAK Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 64406 pcs Datový list STD12NF06L-1.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package I-PAK
Série STripFET™ II RDS On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 6A, 10V
Ztráta energie (Max) 42.8W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Ostatní jména 497-6730-5
STD12NF06L-1-ND
STD12NF06L1
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 5V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 5V, 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 60V
Detailní popis N-Channel 60V 12A (Tc) 42.8W (Tc) Through Hole I-PAK Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)