STL20NM20N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL20NM20N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STL20NM20N
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 20A PWRFLAT6X5
Datasheety: STL20NM20N.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STL20NM20N
Part Number STL20NM20N Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET N-CH 200V 20A PWRFLAT6X5 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 48104 pcs Datový list STL20NM20N.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package PowerFlat™ (6x5)
Série MDmesh™ II RDS On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 10A, 10V
Ztráta energie (Max) 80W (Tc) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-PowerVDFN Ostatní jména 497-4657-2
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 200V
Detailní popis N-Channel 200V 20A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5) Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)