STM32L031C6T7D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STM32L031C6T7D
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Datasheety: 1.STM32L031C6T7D.pdf2.STM32L031C6T7D.pdf3.STM32L031C6T7D.pdf4.STM32L031C6T7D.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L031C6T7D
Part Number STM32L031C6T7D Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 48-LQFP (7x7)
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 8K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 32KB (32K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tray Paket / krabice 48-LQFP
Ostatní jména 497-16804 oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 105°C (TA) Počet I / O 38
EEPROM Velikost 1K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)