STM32L053C8T6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STM32L053C8T6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Datasheety: 1.STM32L053C8T6.pdf2.STM32L053C8T6.pdf3.STM32L053C8T6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L053C8T6
Part Number STM32L053C8T6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 25722 pcs Datový list 1.STM32L053C8T6.pdf2.STM32L053C8T6.pdf3.STM32L053C8T6.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 48-LQFP (7x7)
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 8K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Obal Tray Paket / krabice 48-LQFP
Ostatní jména 497-14906 oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 37
EEPROM Velikost 2K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)