STM32L071KBU6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L071KBU6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STM32L071KBU6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFPN
Datasheety: STM32L071KBU6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L071KBU6
Part Number STM32L071KBU6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFPN Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 34380 pcs Datový list STM32L071KBU6.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 32-UFQFPN (5x5)
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 20K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 128KB (128K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tray Paket / krabice 32-UFQFN Exposed Pad
Ostatní jména 497-17499
STM32L071KBU6-ND
oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 23
EEPROM Velikost 6K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)