STTH30R02DJF-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30R02DJF-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STTH30R02DJF-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE GP 200V 30A POWERFLAT
Datasheety: STTH30R02DJF-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STTH30R02DJF-TR
Part Number STTH30R02DJF-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE GP 200V 30A POWERFLAT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 72724 pcs Datový list STTH30R02DJF-TR.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.15V @ 30A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Dodavatel zařízení Package PowerFlat™ (5x6) Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 50ns
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-PowerVDFN
Ostatní jména 497-12869-2
STTH30R02DJFTR
Provozní teplota - spojení 175°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Detailní popis Diode Standard 200V 30A Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Proud - zpìtný únikový @ Vr 10µA @ 200V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 30A Kapacitní @ Vr, F -