TCSD-05-D-08.26-01-N-RW-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TCSD-05-D-08.26-01-N-RW-R
Výrobce / značka: Samtec, Inc.
Popis produktu 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace TCSD-05-D-08.26-01-N-RW-R
Part Number TCSD-05-D-08.26-01-N-RW-R Výrobce Samtec, Inc.
Popis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 10560 pcs Datový list
Používání - stínění Unshielded
Série Tiger Eye™ TCSD Pitch - Konektor 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Počet řádků 2
Počet poloh 10 Délka 0.688' (209.80mm, 8.26")
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Polarizing Key
Detailní popis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.688' (209.80mm, 8.26") Kontakt Finish Tloušťka 30.0µin (0.76µm)