SIT1602ACF7-28E
SiTimeSiTime
SIT1602ACF7-28E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT1602ACF7-28E
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
Datasheety: 1.SIT1602ACF7-28E.pdf2.SIT1602ACF7-28E.pdf3.SIT1602ACF7-28E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT1602ACF7-28E
Part Number SIT1602ACF7-28E Výrobce SiTime
Popis OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply 2.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Série SiT1602 hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Bulk
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup HCMOS, LVCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.79mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm Frekvenční stabilita -
Detailní popis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 3.75MHz ~ 77.76MHz