SIT1602BCR8-18E
SiTimeSiTime
SIT1602BCR8-18E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT1602BCR8-18E
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
Datasheety: 1.SIT1602BCR8-18E.pdf2.SIT1602BCR8-18E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT1602BCR8-18E
Part Number SIT1602BCR8-18E Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 43070 pcs Datový list 1.SIT1602BCR8-18E.pdf2.SIT1602BCR8-18E.pdf
Napětí - Supply 1.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Série SiT1602 hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Tube
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.039" (1.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm Frekvenční stabilita -
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4.1mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 3.57MHz ~ 77.76MHz