SIT1618AEE1-30E
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT1618AEE1-30E
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: 1.SIT1618AEE1-30E.pdf2.SIT1618AEE1-30E.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT1618AEE1-30E
Part Number SIT1618AEE1-30E Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 9265 pcs Datový list 1.SIT1618AEE1-30E.pdf2.SIT1618AEE1-30E.pdf
Napětí - Supply 3V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série SiT1618 hodnocení -
Výstup LVCMOS, LVTTL Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Detailní popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.1mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 7.3728MHz ~ 48MHz