SIT1618BER2-33S
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT1618BER2-33S
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: 1.SIT1618BER2-33S.pdf2.SIT1618BER2-33S.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT1618BER2-33S
Part Number SIT1618BER2-33S Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 9436 pcs Datový list 1.SIT1618BER2-33S.pdf2.SIT1618BER2-33S.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SiT1618B hodnocení -
Výstup LVCMOS, LVTTL Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce Standby Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Detailní popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.7mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 8.5µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 7.3728MHz ~ 48MHz