SIT8008BIB7-28N
SiTimeSiTime
SIT8008BIB7-28N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT8008BIB7-28N
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
Datasheety: 1.SIT8008BIB7-28N.pdf2.SIT8008BIB7-28N.pdf3.SIT8008BIB7-28N.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT8008BIB7-28N
Part Number SIT8008BIB7-28N Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply 2.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Série SiT8008B hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Bulk
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm Frekvenční stabilita -
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 4.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.2mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz