SIT8208AI-2F-28E-75.000000Y
Přehled produktu
Part Number: SIT8208AI-2F-28E-75.000000Y
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.8V, 7
Datasheety: SIT8208AI-2F-28E-75.000000Y.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT8208AI-2F-28E-75.000000Y
Part Number SIT8208AI-2F-28E-75.000000Y Výrobce SiTime
Popis -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.8V, 7 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 29619 pcs Datový list SIT8208AI-2F-28E-75.000000Y.pdf
Napětí - Supply 2.8V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série SiT8208
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS, LVTTL
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±10ppm Frekvence 75MHz
Detailní popis 75MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 33mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 31mA Základní rezonátor MEMS