SIT8208AI-G2-28S-60.000000T
Přehled produktu
Part Number: SIT8208AI-G2-28S-60.000000T
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 6
Datasheety: SIT8208AI-G2-28S-60.000000T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT8208AI-G2-28S-60.000000T
Part Number SIT8208AI-G2-28S-60.000000T Výrobce SiTime
Popis -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 6 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 81561 pcs Datový list SIT8208AI-G2-28S-60.000000T.pdf
Napětí - Supply 2.8V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Série SiT8208
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS, LVTTL
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce Standby (Power Down)
Frekvenční stabilita ±25ppm Frekvence 60MHz
Detailní popis 60MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 33mA